HAYVANLARA DELİ OLAN 6 BURÇ

Birçoğumuz diğer canlılara karşı sevgi dolu bir şekilde yaklaşırız. Küçük dostlarımızla aramızda güçlü bir bağ vardır. Onlarla kurduğumuz bu sevgi bağı son derece değerlidir. Onlarla zaman geçirmek ve onları koruyup kollamak bizim için çok önemlidir. Zodyakta da bazı burçlar hayvanlara diğer burçlardan daha düşkündür. Bu yazımızda bu burçları ele aldık.

1- BAŞAK BURCU
Başak burcu burçların arasında hayvanları en çok seven burç olabilir. Bu insanlar evcil hayvanlarıyla ilgilenmekten ve onların bakımlarıyla meşgul olmaktan büyük bir mutluluk duyarlar. Onlar için evcil hayvanları hayatlarındaki en büyük mutluluk kaynağıdır. Günlük işlerinden biri de evcil hayvanlarıyla ve onların kişisel bakımıyla uğraşmaktır. Başak burcu insanları duygularını ifade etmek söz konusu olduğu zaman zorlansalar bile yine de evcil hayvanlarına karşı son derece şefkat dolu ve merhametlidirler. Hatta onlar evcil hayvanlarını insanlardan çok daha fazla severler. Ayrıca Başak astrolojide evcil hayvanları da kapsayan 6. evin yöneticisidir.

2- YAY BURCU
Astrolojinin neşeli ve iyimser çocukları olan Yay burçları için evcil hayvanlarının çok önemli bir yeri vardır. Onlar her ne kadar gezip tozmayı, seyahat etmeyi sevse de hayatlarında evcil hayvanlara daima yer vardır. Bu insanlar fırsatları olsa gittikleri her yere evcil hayvanlarını da götürür. Zamanlarının çoğunu dışarıda geçirmelerine rağmen evleri onlar için yine de önemlidir. Evlerini bir ya da birden fazla canlıya açmaktan büyük bir mutluluk duyarlar. Boş zamanlarını evcil hayvanlarıyla birlikte geçirmekten zevk alırlar. Doğa aşığı olan Yay burcu insanları için evcil hayvanlarıyla beraber stres atmak ve gevşemek büyük bir nimettir.

3- BOĞA BURCU
Boğa sorumluluk bilinci yüksek olan burçlardan biridir. Bir hayvana sahip olmanın bilincindedir ve evcil hayvanlarına çok iyi bakar. Son derece sıcak kanlı ve sevgi dolu olan bu burcun insanları için evcil hayvanlarının çok ayrı ve çok önemli bir yeri vardır. Kendi konfor alanını oluşturmaktan keyif alan bu burcun insanları hayvanlarının rahatını ve sağlığını da düşünür. Ayrıca paralarını evcil hayvanları için harcamaktan da çekinmezler. Çevresinde hayvanların olmasından büyük bir mutluluk duyarlar. Evcil hayvanlar onların rahatlamasına ve huzur bulmasına yardımcı olur. Boğa burcu olanlar hayvanları insanlardan daha fazla severler.

4- BALIK BURCU
Balık burcu olanlar son derece şefkatli ve hassastırlar. Diğerlerine yardım etmekten büyük bir mutluluk duydukları gibi hayvanlar söz konusu olduğunda da gerçek birer yardımseverdirler. Bu burcun insanları kendilerini diğerleri için feda etmeye yatkın kişilerdir. Diğerlerine yardım etmek için gece gündüz çalışan bu burcun insanları için hayvanlara, diğer canlılara yardım etmek çok önemlidir. Hatta onlar diğer canlılara yardımcı olabilmek için günlük işlerini bile aksatabilirler. Doğaya da fazlasıyla değer verirler. Balık burcu insanları sokak hayvanlarına yardım etmek için evcil hayvan kurtarma merkezi bile açabilirler.

5- ASLAN BURCU
Aslan burcu olanlar sevgi dolu ve sıcak kalpli bir kişiliğe sahiptir. Sevdikleri ve değer verdikleri insanlar tarafından şımartılmayı severler. Ancak onlara verdikleri değeri göstermeyi de ihmal etmezler. Evcil hayvanlarını da değer verdikleri insanları korudukları gibi koruyup kollarlar. Sahiplendikleri evcil hayvanlara karşı son derece sevgi dolu ve şefkatlidirler. Onların ihtiyaçlarına karşı oldukça duyarlı bir şekilde yaklaşırlar. Aslan burcu olanlar canlı ve enerjik bir kişiliğe sahip oldukları için evcil hayvanlarına gereken zamanı ayırabilirler ve onlara ihtiyaçları olan ilgiyi gösterebilirler.

6- YENGEÇ BURCU
Yengeç burcu insanları son derece şefkatli ve anaç bir yapıya sahiptir. Diğerlerini beslemekten ve onları koruyup kollamaktan büyük bir mutluluk duyarlar. Ailelerini korumak ve desteklemek onlar için çok önemlidir. Yengeç burcu olanlar hayatlarında bir evcil hayvanın olmasına ihtiyaç duyarlar. Evcil hayvanları da onların ailelerinin bir parçasıdır. Evlerinde bir evcil hayvanı beslemekten ve onu korumaktan zevk alırlar. Sahiplendikleri evcil hayvanlar onların gözünde ailelerinin bir üyesidir. Doğa ve evcil hayvanlarla temas halinde olmaya çok fazla değer verirler. Yengeç burcu olanlar hayvanları insanlara tercih ederler.